Letarolták a Főtéri karácsonyfát!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Az éjjeli órákban érkezett a riasztás a rendőrséghez: letarolták a főtér karácsonyfáját, majd az elkövető elmenekült. A hatóságok gyorsan léptek: azonosították és elfogták a fiatal autóvezetőt. A sofőr pénzbírságra, és az okozott kár megtérítésére számíthat. A főtér karácsonyfáját már nem állítják vissza, az ünnepi csoda egyetlen vakmerő pillanatban dőlt romba.

VIA Index

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You might like

© 2026 Ez pörög most a neten - WordPress Theme by WPEnjoy