Buszbaleset történt kora reggel

Súlyos szerencsétlenség történt reggel Szeged mellett. A ködben egy buszt próbált megelőzni egy autós, amikor bekövetkezett a baleset. A katasztrófavédelem szerint a buszon negyvenen utaztak, míg a két autóban csak a sofőrök ültek. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You might like

© 2026 Ez pörög most a neten - WordPress Theme by WPEnjoy