Végre megnyílt az új Orosz bolt!

Már reggel 9 előtt kígyózott a sor. Mintha valami különleges bejelentésre készültek volna az emberek: mindenki a régóta pletykált „orosz Mere” bolt első magyarországi nyitását várta. A fórumokon már napokkal korábban pörögtek a találgatások, hogy vajon tényleg megérkezik-e Magyarországra a balkáni árzuhanásokkal operáló üzletlánc.
A tömegben szláv szavak röpködtek, a vevők egymásnak súgták, hogy „ez biztos orosz!”, és már előre örültek az európai árrobbanás után szinte mesébe illő olcsóságnak. A helyszínen azonban valami egészen más derült ki. A bolt, amit hónapokig Mere néven emlegetett a sajtó, hirtelen új identitással nyitott meg.
Aki végre bejutott, döbbenten nézett körbe: ez nem üzlet, ez raktár! Raklapokon álló árutornyok, egyszerű polcok, fémállványok, és semmi flanc. De a vásárlók szeme nem ezért kerekedett el… hanem az árak miatt.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You might like

© 2026 Ez pörög most a neten - WordPress Theme by WPEnjoy